مجموعه صنایع سنگ اصفهان با بهرگیری از نیروهای متخصص و کارآمد و تجربه ی بالغ بر چهل سال تولید انبوه سنگ ساختمانی و استفاده از ماشین الات مدرن و به روز دنیا یکی از قدیمی ترین و معتبرترین تولید کنندگان و مراکز پخش سنگ ساختمانی و تزئینی ایران به ویژه در زمینه سنگ گرانیت می باشد. که چه در جهت مصارف داخلی (پروژه های دولتی و خصوصی ) و چه در جهت صادرات به کشورهای همسایه و بلوک شرق اروپا و حوزه خلیج فارس فعالیت مقتدرانه ای داشته و به جرات می توان گفت که رضایت اکثریت مشتریان خود را توشه راه دارد.


در اختیاز داشتن چهارمعدن سنگ گرانیت و تراورتن و تولید روزانه نزدیک به سه هزار متر مربع سنگ ساختمانی نقش بسزای در بهبود عملکرد مجموعه صنایع سنگ اصفهان در برآورده کردن رضایت مشتریان و تولید محصولات با کیفیت قابل قبول عرضه در بازار جهانی و مصارف لوکس داخلی داشته و اعتباری دیگر به این مجموعه بخشیده است.

بازدید شده 1003 مورد

Contacts

Address: ST 16 , Industrial Estate Mahmoud Abad , Freeway Esfahan - Tehran
Tell : 03133808788

Fax :03133800625

Email: info@stone-esf.ir

about us

In addition to this, the production unit has been developing various kinds of guillotine stones in Mahmoud Abad Khomeini industrial city in order to expand and diversify its activities. Also, it has started developing its business in the field of supplying and distributing all kinds of processed stones.